Vzdělávání na Podbořansku

Informační portál projektu MAP ORP Podbořany

Aktuality

Projekt

Výstupy projektu

Aktuality: Aktuality projektu

Pozvánka na setkání poskytovatelů sociálních služeb se zástupci mateřských a základních škol 26.11.2019

13.11.2019:
Dobrý den,
dovoluji si Vás pozvat na setkání se zástupci mateřských a základních škol, které se bude konat dne 26.11.2019, od 13 hod. v prostorách Staré papírny v Žatci, Volyňských Čechů 733.
Možná, že už jste svou účast oznámili, ale pozor na čas, který byl změněn kvůli školám a jejich možnostem.

 

Cílem tohoto setkání je seznámit zástupce škol se službami organizací, které poskytují sociální a související služby na území ORP Žatec, případně ORP Podbořany. Tedy nejen se seznámit s nabídkou služeb, ale hlavně vědět, na koho se obrátit s konkrétními problémy v praxi a jak navázat spolupráci. Smyslem setkání je propojit oblast školství a psychosociálních služeb a umět tyto služby využívat jako součást pomoci, a to nejen pro ohrožené rodiny s dětmi.

Toto setkání organizuje MAS Vladař, o. p. s. v rámci projektu MAP2 Podbořansko – Žatecko. Chceme touto cestou s využitím aktuální nabídky sociálních a souvisejících služeb reagovat na potřeby pedagogů z předešlého a aktuálního projektu. Na setkání bude zástupcům škol představena nabídka všech zúčastněných organizací, které mohou být nápomocny při řešení výchovných, rodinných, finančních a dalších problémů dětí, jejich rodin a blízkých příbuzných.

Pozvané organizace představí své služby formou krátké prezentace a poté budou hlavně k dispozici k osobní konzultaci nebo diskuzi. Na setkání zveme školská zařízení a další instituce, které se zabývají péčí, výchovou a vzděláváním dětí a mládeže.

Budeme velmi rádi, pokud by se někdo z Vaší organizace mohl zúčastnit a rozšířit tak povědomí o Vámi nabízených službách.

Svou účast prosím potvrďte na tomto formuláři:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeqCSV2i7mwMyCD1pifp-PxRQsj_pqmFPBr9V_B5uBGFJyK5Q/viewform

 

Těšíme se na Vás, občerstvení je zajištěno.

 

S pozdravem a přáním hezkého dne,

 

--

Renata Adámková

Koordinátor vzdělávání

MAP2 pro oblast Žatecko-Podbořansko

Přílohy :

Článek vyšel : 13.11.2019, počet zobrazení : ( tento měsíc)