Vzdělávání na Podbořansku

Informační portál projektu MAP ORP Podbořany

Aktuality

Projekt

Výstupy projektu

Aktuality: Aktuality projektu

Pozvánka na PS inkluzivní vzdělání 12.6.2017

5.6.2017:
Kdy: 12. 6. 2017 od 15.30
Kde: Masarykova ZŠ Lubenec

 

O škole, bez školy, hlavně v pohodě a s úsměvem. Pojďme diskutovat u kávy a občerstvení nad tím, co nás tíží: Jak naplnit naše představy a plány ve Strategickém rámci? Jakou cestou jít, aby naše aktivity směřovaly k cílům Strategického rámce? Jak si při své práci finančně přilepšit? Najděme spolu inspiraci k atraktivní výuce a k cestě za kvalitním školstvím. Jste to vy, kdo může něco změnit! 

Co s sebou? Nápady a návrhy na školení/semináře/přednášky/exkurze/náslechové hodiny/pobytové programy pro pedagogické i nepedagogické pracovníky, které chcete vyzkoušet na podzim 2017 jako cestu k našim cílům, návrhy na zakoupení pomůcek, které si chcete vyzkoušet, dříve než je pro školu zakoupíte v potřebném množství, návrhy na aktivity a projekty jednotlivých škol a organizací i návrhy na projekty spolupráce, jejichž realizace nám přinese vyšší kvalitu vzdělávání na Podbořansku. Starosti a špatnou náladu nechte doma, optimismus a kreativitu vítány  :-). Těšíme se na Vás.

Tým MAP ORP Podbořany

Prosím, prostudujte si příslušnou kapitolu SR pro Podbořansko a seznamte se s dílčími cíli. Práce nám půjde lépe od ruky. Nemůžete-li se jednání pracovní skupiny zúčastnit osobně, neváhejte a pošlete své náměty a podněty e-mailem na níže uvedený kontakt. Opakovaně upozorňuji na možnost finančního ohodnocení za práci pro PS formou DPP (koordinátor PS 250 Kč/h, aktivní člen PS 200 Kč/hodinu). Podporovanou činností je aktivní sdílení zkušeností s ostatními partnery MAP formou novinových a webových článků, metodik, seminářů a dalších podobných aktivit, či recenzování vzdělávacích pomůcek a metod. Podrobnosti na níže uvedených kontaktech.

Prosím, potvrďte účast: zdenka.lnenickova@vladar.cz, 605 242 949

Drobné občerstvení zajištěno!

Přílohy :

Článek vyšel : 5.6.2017, počet zobrazení : ( tento měsíc)